Strašidelné běsnění

I v naší malé školce se dějí velké věci a jednou z nich byla oslava svátku Halloweenu.

Všichni jsme se na tento den těšili a už týden před ním jsme nosili do školky strašidelně vydlabané nebo i krásně zdobené dýně, které nám v onen den rozsvítily schodiště a vstup do školky. Ve školce jsme vyráběli z papíru, venku jsme sbírali přírodniny, z nichž jsme dělali ozdoby. Zpívali jsme písničky a učili se nové básničky.

A co se dělo v onen den?

Ráno přišli místo dětí a paní učitelek do školky nalíčení kostlivci, duchové, dýně, čarodějky, čarodějové a Strašidelné běsnění začalo přehlídkou všech masek. Některé byly opravdu věrohodné, dech beroucí, prostě jako z hororu. Po přehlídce jsme si zařádili, vyzkoušeli jsme si šikovnost v dovednostních soutěžích, skládankách i rychlost při zdolávání překážek. A když nám něco nešlo, vůbec nám to nevadilo. Pomohli jsme si navzájem a hlavně jsme si fandili.

Povedené dopoledne jsme si všichni užili.

Děkujeme rodičům za ochotu a spolupráci a velké poděkování patří maminkám paní Škarkové a Wernerové za dobroty, které dětem moc chutnaly.