Za odměnu ke zvířátkům – farma Braňany 10. 10. 2018

Ve středu 10. 10. 2018 odjely všechny děti z naší mateřské školy objednaným autobusem na farmu v Braňanech, abychom tam společně prožili krásné podzimní dopoledne ve společnosti zvířátek ze statku. Děti čekala prohlídka celé farmy, viděly ovci, poníky, osly, husy, prase, králíky, krávu, koně, kočky… Dozvěděly se důležité informace o chovu domácích zvířat, zvířátka si směly pohladit, pomazlit se s nimi. Děti, které se nebály, se svezly na krásných koních a na závěr si všechny pochutnaly na výborném buřtíku, který nám lidé z farmy připravili na grilu.

Výlet kompletně včetně dopravy autobusem financovala MŠ Lom z výhry „Ekoučitel roku 2017 – 2018“ jako odměnu za loňské ekologické snažení našich dětí.