Závody Dračích lodí na Matyldě

I v letošním roce se žáci ZŠ a MŠ Lom zúčastnili tradičního závodu Dračích lodí na mostecké Matyldě. V pátek 8. 6. 2018 se na Matyldě sešly školní posádky. Letos jich bylo na startovní listinu zapsáno 28! Na startu se tak sešli žáci ze základních škol i posádky středoškoláků z Teplic, Mostu, Chomutova, Postoloprt u Loun, Litvínova i Lomu. Posádku lomské školy reprezentovali žáci z 9., 8. a 7. A. Z první rozjížďky se „Lomákům“ podařilo postoupit do semifinálové jízdy. V té se „Lomáci“ výrazně zlepšili a jen těsně jim uniklo třetí postupové místo do velkého finále. V malém finále v bojích o celkové 7. – 12. místo „Lomáci“ zabojovali a sehranou jízdou potvrdili dosavadní výborné výkony celkovým 8. místem. V nabité konkurenci 28 posádek je 8. místo skvělým výsledkem! Gratulujeme!