Májový plesík pro děti z MŠ Lom a Loučná – 25. 5. 2018

Krásné a mimořádně veselé odpoledne prožili v pátek 25. května všichni ti, kdo se zúčastnili našeho „Májového plesíku pro děti a rodiče z mateřských škol Lom a Loučná“. Konal se na zahradě naší MŠ a opravdu se náramně povedl. Celým odpolednem nás provázel šikovný moderátor Vlasta Vébr, který kromě muziky, zábavy a moderování měl pro děti připravené zajímavé soutěže. K poslechu nám hrál DJ Gusta, grilovalo se, bylo zajištěno výtečné občerstvení a nechyběla ani bohatá tombola. Dětem udělaly radost balonky s heliem i dárečky pro štěstí.

Celé odpoledne bylo mimořádně povedené, pohodové a věříme, že se všem líbilo. Děkujeme všem, kdo se jakkoliv na uskutečnění plesu podíleli – manželům Schwarzovým za vynikající nápad, zajištění zábavy, občerstvení, uzeninu, grilování pod širým nebem, učitelkám i ostatním zaměstnancům MŠ Lom za zabalení téměř 200 dárků do tomboly, organizaci, přípravu, výzdobu a mnoho jiného, v neposlední řadě děkujeme všem rodičům, kteří ochotně pomohli s organizací plesu, tombolou, zabalením výherních lístků a do školky donesli spoustu krásných dárků.

Děkujeme a těšíme se na další setkání s vámi!