Plán akcí na měsíc červen 2018

PLÁN AKCÍ NA MĚSÍC

ČERVEN 2018

Mateřská škola Lom

 

1., 6. 6. dopoledne: PLAVÁNÍ S DRÁČKY

Děti ze třídy Dráčků, které jsou přihlášeny k plaveckému výcviku, se zúčastní dalších dvou lekcí plaveckého kurzu.

POSLEDNÍ HODINA 6. 6. MOŽNOST NÁVŠTĚVY RODIČŮ. Plavecká hodina je od 8.45 – 9.45 hod. Všechny důležité informace o plaveckém kurzu naleznete na webových stránkách MŠ Lom a na nástěnkách naší MŠ, věnujte jim, prosíme, pozornost!

CÍL: Osvojení plaveckých dovedností a návyků, plavecké kompetence.

 

4. 6. od 9,00 – 11,00 hod.: MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ V HERNĚ „BUBLINKA“

V pondělí s dětmi oslavíme Mezinárodní den dětí návštěvou litvínovské herny „Bublinka“. Vstupné bude hrazeno z výdělku jarmarku, doprava bude zajištěna dálkovým autobusem s pasy a hrazena bude MěÚ Lom. Týká se všech dětí z naší MŠ, nezapomeňte zajistit vhodné a hlavně pohodlné oblečení. Sejdeme se ve třídách v obvyklou dobu. S SEBOU BUDE MÍT KAŽDÉ DÍTĚ BATŮŽEK S UZAVÍRATELNÝM PITÍM. SVAČINU DOSTANOU DĚTI S SEBOU DO BATŮŽKU V MŠ. Rodiče podepíší souhlas s účastí svých dětí na akci.

CÍL: Oslava mezinárodního dne dětí

 

13. 6. dopoledne: CANISTERAPIE SE SENIORY

Dopoledne nás opět navštíví milý, cvičený canisterapeutický pejsek Oliver s akreditovanou zkouškou speciálního výcviku. Společně s pejskem a jeho cvičitelkou přijdou také senioři, jež canisterapii pravidelně podstupují. Společným prožitkem tak navážeme prospěšnou spolupráci nejstarší generace s nejmladší.

CÍL: Spolupráce, generační propojení, navázání zdravých kontaktů, podpora úcty, respektu, pomoci…

 

15. 6.  8, 30 hod. FOTOGRAFOVÁNÍ V MŠ

Dnes se budou děti v naší MŠ fotografovat. Společná fotografie 30,-, samostatná fotografie 3ks/60,-. Na požádání lze fotografie přiobjednat, (20,-/ks). V případě sourozeneckého fotografování prosíme o osobní domluvu, zda děti vyfotit dohromady nebo zvlášť. Společná fotografie vždy pro každé dítě. Skupinky z organizačních důvodů nefotografujeme.

CÍL: Památeční fotografie

 22. 6.  16.00 hod.  OSLAVA 120. VÝROČENÍ ZALOŽENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY V LOMU, ŠKOLNÍ AKADEMIE

Předškolní třída „Dráčků“ se v tento den sejde nejpozději v 15.45 hod. před KD Lom, kde společně vystoupíme s krátkým scénickým pásmem „Včelích medvídků“. Zůstat můžete se svými dětmi po celou dobu programu školní akademie. S vystoupením dětí bude spojena také výstava dobových artefaktů, dokumentů, obrazů apod.

CÍL: Podpora spolupráce kolektivu, spolupráce školy a rodiny, oslava 120. výročí založení ZŠ Lom

 

26. 6.  16.00 hod.: ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY, ŠERPOVÁNÍ, PŘIVÍTÁNÍ PRÁZDNIN, ZÁBAVNÁ SHOW S „HOPSÍKEM“ PRO DĚTI A RODIČE

Odpoledne se sejdeme na zahradě naší MŠ, abychom se šerpováním, vystoupením a zábavnou show s „Hopsíkem“ společně rozloučili se školním rokem a přivítali prázdniny. Zábavný program pro děti je hrazen z jarmarkového výdělku. TAK JAKO V PŘEDCHOZÍCH LETECH, PROSÍME RODIČE O SPOLUPRÁCI A POMOC PŘI DONESENÍ „DOBROT“ NA ŠKOLNÍ SLAVNOST. ZA KAŽDÝ PEČENÝ/SMAŽENÝ/KOUPENÝ/VYRÁBĚNÝ/SLADKÝ/SLANÝ… 🙂 PŘÍSPĚVEK BUDEME RÁDI. DĚKUJEME!

CÍL: Kulturní a zábavný program, společný prožitek oficiálního rozloučení s dětmi, které nastupují do ZŠ a přivítání prázdnin, spolupráce školy a rodiny.