Finále školní florbalové ligy

Finále školní florbalové ligy

V úterý 22. května 2018 proběhlo na Meziboří finále školní florbalové ligy pro žáky 1. stupně základních škol z litvínovského regionu. Závěrečné finále bylo v pořadí 5. florbalovým turnajem. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů z Litvínova, Meziboří, Hory Sv. Kateřiny a Lomu. Lomskou základní školu reprezentovali žáci 4. A a 5. A. Systémem turnaje „každý s každým“ sehrál každý tým celkem 6 zápasů. Lomské ZŠ se tentokrát příliš nedařilo. Na své konto jsme připsali pouze jednu výhru se ZŠ Hora Sv. Kateřiny. V dalších 3 zápasech jsme smolně prohráli o jeden gól. Dva zápasy se nám zcela nevyvedli. Přesto jsme díky jedné výhře obsadili konečné 6. místo. Turnaj si naši žáci užili a už se těší na další sportovní akce.

Konečné pořadí turnaje:

1. ZŠ a MŠ Meziboří

2. ZŠ a MŠ Ruská, Litvínov

3. ZŠ a MŠ Podkrušnohorská, Litvínov („Jazykovka“)

4. SSZŠ Litvínov („Sportovka“)

5. ZŠ a MŠ Janov, Litvínov

6. ZŠ a MŠ Lom

7. ZŠ Hora Sv. Kateřiny