Jarní vycházka za včeličkami a zvířátky – Dráčci z MŠ Lom – 19. 4. 2018

 

Naplánovaná vycházka za prvním jarním dnem 21. 3. se neuskutečnila z důvodu velice mrazivého počasí, a tak jsme se na ni vypravili až o měsíc později, kdy už nám sluníčko teple hřálo a kdy jsme cestou mohli pozorovat probouzející se přírodu.

Namířeno jsme měli do místního včelařství, kde jsme s pomocí maminky naší Štěpánky domluvili krásnou a poučnou přednášku s ukázkou pro naše nejmenší o zajímavém životě včel. Děti se na návštěvu velmi těšily a pro radost a na památku vytvořily krásné kolektivní dílo – včelí plakát.

Dozvěděly se mnoho nového a zajímavého o tom, jak včely žijí, čím jsou užitečné a jak je potřeba se o ně správně starat. Štěstí měly děti na hodného pana Hrušku, který dětem ukázal malé i velké kozy, ovečky, koně a králíčky. Děti byly unešené a jarní vycházka velice povedená.

Na stejnou přednášku a zajímavou jarní vycházku se vypravily také děti ze třídy Čiperek, a to v úterý 24. 4. 2018.

Děkujeme!