Turnaj v kopané

Fotbalový turnaj mateřských škol ve sportovní hale Koldům

Na TŘI KRÁLE byli předškoláci Matěj Henzl, Tomáš Nguyen, Daniel Jaroš, Šimon Bergman, Adrian Dunka, Miroslav Kadeřábek, Filip Pipota, Petr Peksa, Matyáš Hokr a mladší Lukáš Richtr reprezentovat naší školku ve fotbale. Turnaje se zúčastnilo 9 týmů z mateřských škol Litvínova a okolí.  Jak se klukům kopalo? Bojovali, běhali, byli nadšeni z každého gólu, hecovali se navzájem a fandili si. V době mezi utkáními byly pro všechny děti připraveny překážkové dráhy a různé dovednostní soutěže.  I když kluci vyhráli jen jedno utkání ze tří, vrátili se do školky spokojení. Měli radost z obdržené medaile, kterou získal každý hráč za účast.  Na jaře jsme pozvání na další turnaj, který se bude konat na fotbalovém hřišti na Lomské.

Už se těšíme!!!

K. Chalupná

MŠ Loučná

PODÍVEJTE SE DO FOTOGALERIE ▼
http://louskol.rajce.idnes.cz/Fotbalovy_turnaj_materskych_skol/