Vánoční besídka v MŠ Lom - 14. 12. 2017

Než jsme se nadáli, přiblížil se nám konec roku a s ním dětmi dlouho očekávané nejkrásnější svátky v roce.

Vánoční besídka a předvánoční posezení s rodiči a dětmi se moc povedlo. Přišlo vás opravdu hodně a my jsme všichni moc rádi, že se vám naše vystoupení líbila. Čiperky si pro rodiče připravily pásmo písniček a básniček, u kterých tancovaly, předváděly a dokonce i hrály na hudební nástroje. Ukázaly svým blízkým, co všechno se od září ve školce naučily.

Dráčci měli pro rodiče připraveno veliké překvapení. Zahráli jsme si na opravdové herce a děti vystoupily v tradičním stylu s divadelním představením "Vánoční příběh". Celý vánoční příběh se dle případné scény prolínal se známými klasickými koledami. Na závěr si všechny děti z naší školky společně zazpívaly "Rolničky". Děti předvedly opravdové herecké umění a krásně zazpívaly.

Děkujeme moc za vánoční cukroví z vaší domácí dílny i za jiné občerstvení, které jste nám do školky na besídku přinesli!

Starší články