Medailové umístění v jarním kole školní florbalové ligy

Ve středu 4. 4. 2018 pokračovalo ve sportovní hale na Meziboří další kolo školní florbalové ligy, soutěže určené pro žáky I. stupně základních škol litvínovského regionu. Turnaje se zúčastnilo 7 školních týmů z Meziboří, Litvínova, Hory Sv. Kateřiny a Lomu. Tým žáků ZŠ a MŠ Lom tvořila osvědčená sestava ve složení brankáři Patrik Urban a David Oláh, útočníci Jindra Koky a Víťa Vaňo a obránci Denis Krepčík, Jaroslav Mordych, Andrej Bandi, Sandra Šidelková. Tato sehraná sestava se díky disciplinované hře dočkala svých prvních turnajových vítězství. V šesti sehraných zápasech se našemu týmu podařilo dvakrát zvítězit, jednou remizovat a tři zápasy naši žáci prohráli. Všechna vítězství jsou cenná. Překvapivá byla remiza s žáky ZŠ a MŠ Meziboří, jako jediný tým jsme dokázaly vzít body největšímu favoritu celého turnaje! Výrazný bodový zisk posunul žáky ZŠ a MŠ Lom na dělené 3. místo společně se ZŠ a MŠ Janov. I když se jednalo o týmový výkon, nutno vyzdvihnout 15 vstřelených branek z hokejky Jindry Kokyho! Všem hráčům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci ZŠ a MŠ Lom.

Výsledky našich zápasů:

ZŠ a MŠ Lom : ZŠ a MŠ Litvínov, Ruská 5 : 0